Narzędzia do weryfikacji przetworników RAD: Odpowiedź na pytanie o dokładność

Jeśli spędzisz wystarczająco dużo czasu w przemyśle śrubowym, zauważysz stały problem: różnice w wydajności momentu obrotowego spowodowane nieprawidłowym zasilaniem powietrzem i obsługą narzędzia.

Narzędzia RAD "TV" lub Transducer Verification są ekonomiczną odpowiedzią dla zastosowań wymagających dokładnych odczytów momentu obrotowego "w czasie rzeczywistym". Na szczęście firma RAD znalazła rozwiązanie tego problemu dzięki serii narzędzi TV-RAD.

Cechując się dokładnością do +/-1 procent, wbudowany przetwornik w pneumatycznych kluczach dynamometrycznych RAD ma możliwość dostarczania natychmiastowych pomiarów momentu obrotowego przez Bluetooth do smartfona lub tabletu. Wykres w czasie rzeczywistym pokazuje krzywą momentu obrotowego wytwarzanego przez narzędzie do weryfikacji przetwornika RAD.

Wszystkie te informacje są rejestrowane, aby użytkownicy mogli je zapisać i pobrać później. Narzędzie do weryfikacji przetwornika RAD umożliwia ustawienie parametrów pass/fail w przetworniku, przekazując tę informację z powrotem do operatora poprzez czerwone światło/zielone światło migające na końcu narzędzia.

Maxpro jest wiodącym dostawcą narzędzi RAD w stylu "TV". Jako autoryzowane centrum napraw i kalibracji ISO 17025 dla tych rewolucyjnych narzędzi, możemy pomóc w wyborze odpowiedniego narzędzia do Twoich zastosowań.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do upewnienia się, że te i inne narzędzia dynamometryczne są dokładne dzięki naszej inwestycji w precyzyjny sprzęt do kalibracji i certyfikacji.

Od ponad 20 lat Maxpro świadczy usługi kalibracji w naszym laboratorium posiadającym akredytację A2LA. Zdecydowaliśmy się na współpracę z A2LA, ponieważ jest to wiodąca organizacja akredytująca ISO 17025 w kraju. Oznacza to, że nasi klienci mogą odejść wiedząc, że ich narzędzia zostały zbadane i certyfikowane przez laboratorium, które nie chce niczego innego niż najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w Twoim następnym projekcie i pamiętaj, aby przeczytać nasz blog, aby uzyskać więcej informacji o produktach RAD.

Autor