Najlepsi chińscy dostawcy przemysłowi, od których warto importować w 2021 r.

Import narzędzi od chińskich dostawców przemysłowych nie jest trudny. Może to być bardzo satysfakcjonujące i opłacalne finansowo, ale wymaga czasu, zaangażowania i ciężkiej pracy. Aby zacząć importować narzędzia od chińskich dostawców przemysłowych, trzeba przeprowadzić pewne badania i analizy.
Jeśli planujesz importować narzędzia od chińskich dostawców
przemysłowych, musisz przeczytać ten blog i znaleźć najlepszych dostawców.

Spis treści hide 1 Najlepsi chińscy dostawcy przemysłowi 1.1 ✅ Ronix 1.2 ✅ HiKOKI 1.3 ✅ Jiangsu Guoqiang Tools 1.4 ✅ KSEIBI 1.5 ✅ FIXTEC 1.6 ✅ Huafeng Electric Tools 1.7 ✅ HAMMBO 1.8 ✅ ROYCE 1.9 ✅ KANGTON 1.10 ✅ EBIC Tools 1.11 ✅ CHERVON 1.11.1 Point

Właściciele firm z branży narzędziowej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Europie kupują najwięcej w Chinach. Niniejszy przewodnik ma na celu pokazanie, jak działa import z Chin; ponadto Ronixtools.com pomoże Ci pozbyć się problemów związanych z importem i rozwinąć działalność importową.

Poniżej przedstawiamy listę chińskich dostawców produktów przemysłowych, których warto wziąć pod uwagę, zamierzając importować z Chin.

Najlepsi chińscy dostawcy przemysłowi

✅ Ronix

Od 2004 r. firma Ronix oferuje klientom na całym świecie szeroką gamę produktów, w tym narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, narzędzia ogrodowe i wiele innych.

Ta wiodąca w branży firma prowadzi działalność w zakresie projektowania marek, opakowań, zaopatrzenia i dystrybucji.

Ronix, jeden z najlepszych chińskich dostawców przemysłowych, kieruje się pięcioma podstawowymi wartościami: profesjonalizmem, wysoką wydajnością, satysfakcjonującym klienta wsparciem posprzedażowym, uczciwymi cenami i różnorodnością.

Odwiedzając stronę Ronixtools.com, można się przekonać, że produkowane przez nich narzędzia są tanie, przyjazne dla użytkownika i zaprojektowane zgodnie z międzynarodowymi specyfikacjami. Na stronie Ronixtools.com swoje zamówienia składają również klienci z ponad 80 krajów świata.

Powiązane produkty

Szczypce do przegubów ślizgowych, 10"

Szczypce do przegubów ślizgowych, 6"

Szczypce Maxi Long Nose, 6″ i 8″, uchwyty TPR

Szczypce do pomp wodnych, 10", stal wysokostopowa

Szczypce do wieży, 10″

Szczypce do ściągania izolacji, 10 cali/250 mm, Cr-V

Szczypce stolarskie, 8", Cr-V

Nitownica ręczna, stal nierdzewna

Zestaw podwójnych kluczy trzpieniowych, 8 sztuk, Cr-V

HiKOKI

Firma HiKOKI Power Tools została wprowadzona na rynek pod koniec 2018 roku, aby na nowo zdefiniować sposób, w jaki świat używa elektronarzędzi. Firma HiKOKI Power Tools została założona w 1948 roku jako Hitachi. HiKOKI, firma z długą historią, wprowadza na rynek najnowszą falę innowacji w dziedzinie elektronarzędzi.

HiKOKI dąży do bycia najlepszym dostawcą usług w zakresie elektronarzędzi, przesuwając granice kreatywnego projektowania i oferując nagradzane i przełomowe technologie elektronarzędzi.

Jiangsu Guoqiang Tools

Jiangsu Guoqiang Tools ma siedzibę w znanym chińskim parku technologicznym i naukowym TianFen. Firma ta, która jest jednym z odnoszących sukcesy chińskich dostawców przemysłowych, została założona w 1986 roku. Jest to przedsiębiorstwo techniczne specjalizujące się w produkcji elektronarzędzi, armatury, stojanów i przekładni, między innymi.

Jej łączna wartość aktywów wynosi 48 mln RMB i zatrudnia 686 osób, w tym 109 techników. Konsultantem technicznym jest specjalista od przekładni, który otrzymuje dodatek na rzecz rady państwa. Od początku istnienia firma kładła nacisk na jakość jako kulturę biznesową i uzyskała certyfikat ISO9001-2000 oraz obowiązkowy certyfikat Chin. Niektóre z jej produktów otrzymały certyfikaty CE, GS, EMC i UL.

KSEIBI

Firma KSEIBI od ponad dziesięciu lat dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne i elektryczne w branży handlowej. Dostarczają produkty do klientów na całym świecie, z których część ma siedzibę w Japonii, a część w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Argentynie.

Lista potencjalnych klientów również się powiększa. Podczas produkcji i przed wysyłką firma przeprowadza szeroki zakres kontroli i zarządzania naukowego, a wielu amatorów i profesjonalnych użytkowników narzędzi zaufało KSEIBI Tools.

FIXTEC

FIXTEC to jeden ze znanych, przemysłowych, chińskich dostawców elektronarzędzi i akcesoriów. Przedsiębiorstwo, które powstało w 2014 roku, kontynuuje tworzenie wysokiej jakości zasobów w bardziej przystępnych cenach. Ich zespół ekspertów pomaga w marketingu międzynarodowym, znajdując lokalnych dystrybutorów i partnerów. FIXTEC jest znany z ciągłego dostarczania wyjątkowych usług dla swoich klientów.

Huafeng Narzędzia Elektryczne

Firma Zhejiang Huafeng Electric Tools Co., Ltd, która powstała w 1982 roku, posiada największy asortyment narzędzi elektrycznych. Główne kategorie narzędzi to narzędzia stołowe, narzędzia przenośne i narzędzia ogrodowe.

Firma produkuje narzędzia elektryczne od ponad 30 lat i cieszy się doskonałą reputacją w branży. Huafeng Electric Tools eksportuje ponad 3,5 miliona rodzajów sprzętu rocznie. Firma ta obsługuje klientów amatorskich, półprofesjonalnych i profesjonalnych.

HAMMBO

HAMMBO Power Tools jest producentem wysokiej jakości narzędzi do okuwania. Firma opracowuje, przetwarza, montuje i sprzedaje produkty na całym świecie. Firma założona w 1993 r. zatrudnia obecnie ponad 600 pracowników i posiada rozbudowany system zarządzania. Do głównych produktów firmy należą piły tarczowe, wiertarki udarowe, polerki elektryczne, szlifierki kątowe, młoty pneumatyczne, młoty udarowo-obrotowe i inne narzędzia.

ROYCE

Jest jednym z chińskich dostawców narzędzi, działającym od ponad 22 lat. ROYCE to firma, która oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów, w tym elektronarzędzia, narzędzia ogrodowe, spawarki, pompy wodne i inne powiązane narzędzia.

Firma posiada produkty do stosowania w różnych gałęziach przemysłu, w tym w budownictwie, oświetleniu, konstrukcji i pozyskiwaniu drewna. Głównymi rynkami zbytu są Europa Wschodnia i Zachodnia, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Północna i Południowa oraz Bliski Wschód.

KANGTON

W ciągu ostatnich 12 lat ten producent narzędzi stał się jednym z chińskich dostawców przemysłowych elektronarzędzi. Elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze i narzędzia do serwisu samochodowego to główne kategorie produktów Kangton Industry Inc. Kangton jest twórcą znanych marek, takich jak DULUX, OBI, OZITO i VARO.

Wiele z narzędzi produkowanych przez tę firmę posiada certyfikaty CE, GS, EMC, ROHS i ETL. Korporacja wdraża ścisłe zarządzanie jakością i kontrole QC podczas produkcji i przed wysyłką.

EBIC Tools

EBIC Tools Limited, z siedzibą w Nanjing, Jiangsu, stale rozwija i dostarcza różnorodne elektronarzędzia. Wśród oferowanych przez nią narzędzi znajdują się prasa wiertnicza, wiertarka udarowa, piła stołowa, młot elektryczny, wyrzynarka, szlifierka, szlifierka kątowa, wiertarka akumulatorowa i inne narzędzia.

Klienci na całym świecie kupują od firmy elektronarzędzia. Ponieważ jakość jest tak istotna, firma dba o to, aby wszystkie jej narzędzia spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa określone przez międzynarodowe instytucje.

CHERVON

Firma CHERVON została założona w Nanjing, w Chinach, w 1993 r. CHERVON rozpoczął swoją karierę jako producent elektronarzędzi. Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości i wydajności oraz ogromnym inwestycjom w zasoby, zakłady, zaawansowane procesy i produkcję kluczowych części, CHERVON jest jednym z głównych chińskich dostawców przemysłowych w światowej branży elektronarzędzi.

Firma CHERVON zajmująca się elektronarzędziami zdobyła wiedzę, umiejętności i zasoby, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju i postępu pozostałych jednostek biznesowych. Obecnie, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, CHERVON przejął wiele firm produkujących narzędzia, takich jak FLEX tools, Skil i Skilsaw jako swoje filie.


Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego importerzy narzędzi wolą importować narzędzia z Chin?
Ponieważ
produkcja narzędzi w Chinach jest tańsza, a w kraju tym jest ogromna siła robocza.

Czy narzędzia Ronix są produkowane w Chinach?
Ronix
produkuje swoje narzędzia ręczne w Niemczech, a produkcję elektronarzędzi zleca w Chinach.

Czy Ronix jest dobrej jakości?
"Jakość to nasz znak rozpoznawczy"
-mówi Ronix. Narzędzia Ronix są produkowane zgodnie z normami zatwierdzonymi na całym świecie.

Wnioski:

To tylko kilku z najbardziej renomowanych chińskich dostawców przemysłowych, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego narzędzia do pracy. Zwłaszcza ci chińscy dostawcy przemysłowi mają do wyboru szeroki asortyment narzędzi, a także wiele innowacyjnych pomysłów projektowych i znakomite usługi posprzedażowe!

Point

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy!

Autor