Konserwacja i naprawa Twojego urządzenia dynamometrycznego ERAD

Urządzenia dynamometryczne ERAD są stosowane w wielu ważnych branżach.

Jedną wspólną cechą tych krytycznych zastosowań jest to, że wymagają one odpowiedniej konserwacji i kalibracji. W przypadku narzędzi E-RAD, serwis ten musi pochodzić od przeszkolonych w fabryce techników z doświadczeniem i wiedzą, aby pracować na Twoim sprzęcie.Odwiedź farmę wiatrową, a znajdziesz narzędzia E-RAD pomagające w budowie i konserwacji turbin. Producenci sprzętu ciężkiego używają E-RAD podczas montażu swoich produktów. Zastosowania wojskowe i elektrownie jądrowe - dwa obszary, w których błędy mogą być śmiertelne - polegają na E-RAD, aby utrzymać instalacje i sprzęt w ruchu.

Ponieważ są to narzędzia oparte na komputerze, często pojawiają się aktualizacje oprogramowania, które muszą być załadowane do skrzynki kontrolnej E-RAD. Wreszcie, E-RAD musi być skalibrowany zanim wróci do klienta.

Maxpro jest wiodącym w kraju centrum naprawczym E-RAD i jedynym laboratorium kalibracyjnym posiadającym akredytację ISO 17025, które może certyfikować sprzęt do pomiaru momentu obrotowego E-RAD.

Nasze laboratorium kalibracyjne jest akredytowane przez A2LA, główną jednostkę akredytacyjną w kraju. Posiadamy w pełni obsadzony, certyfikowany fabrycznie dział napraw. Używamy tylko fabrycznych części OEM i oferujemy ograniczoną sześciomiesięczną gwarancję na wszystkie naprawy ERAD.

Oprócz narzędzi elektrycznych, pneumatycznych i akumulatorowych RAD, jesteśmy w stanie naprawić wszystkie główne marki hydraulicznych kluczy dynamometrycznych, jak również powiązane z nimi hydrauliczne pompy do kluczy dynamometrycznych i pakiety zasilające.

Oprócz usług naprawczych i kalibracyjnych, Maxpro sprzedaje i wypożycza narzędzia RAD, takie jak zestaw elektrycznych kluczy dynamometrycznych E-RAD 6000. Najnowszym i najbardziej wydajnym narzędziem w linii E-RAD, jest ERAD 15K, wytwarzający 15 000 ft/lbs skalibrowanego momentu obrotowego. Został on zaprojektowany do pracy pod dużym obciążeniem w ekstremalnych zastosowaniach przemysłowych.

Skontaktuj się z Maxpro już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci zrealizować Twój kolejny projekt i pamiętaj, aby przeczytać nasz blog, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach dynamometrycznych RAD.

Autor