CASE STUDY] Niestandardowe oprogramowanie E-RAD dla klienta z Virginia Mining Truck

Maxpro ma klientów w całym kraju, często są to firmy, które mają globalny zasięg. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma górnicza z Virginii, która sprzedaje sprzęt na całym świecie.

I ta firma miała dylemat, przed którym staje wiele firm w jej sytuacji: Jak wykorzystać nasz sprzęt do wykonywania zadań, których potrzebują w obszarach z siłą roboczą, która może nie mieć odpowiedniego szkolenia lub nie mówić tym samym językiem.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze w każdej operacji górniczej, ale staje się jeszcze ważniejsze podczas pracy w odległych obszarach, gdzie pracownicy mogą nie mieć natychmiastowego dostępu do opieki medycznej w nagłych wypadkach.

"W takich sytuacjach absolutnie nie można dać się zranić bez względu na wszystko" - mówi prezes Maxpro Corporation Tom Macey.

To właśnie ten dylemat skłonił Maxpro do opracowania nowego narzędzia przeznaczonego właśnie do tego typu sytuacji. Dostosowaliśmy narzędzie do pomiaru momentu obrotowego E-RAD o dużej pojemności, projektując je z niezwykle przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem.

"Chodzi o to, aby mieć narzędzie, które jest proste w użyciu w każdym miejscu na świecie", powiedział Macey.

Niestandardowe oprogramowanie E-RAD narzędzia pozwala pracownikom używać narzędzia dynamometrycznego "bez barier językowych, edukacyjnych czy szkoleniowych."

Maxpro jest głównym dostawcą urządzeń dynamometrycznych RAD, takich jak niestandardowe oprogramowanie E-RAD, które opisaliśmy, dla wielu różnych firm górniczych. Caterpillar używa RAD i Maxpro do niektórych swoich najważniejszych operacji związanych ze skręcaniem. Firmy wykonujące prace w kopalniach odkrywkowych i głębinowych korzystają z naszych hydraulicznych i pneumatycznych narzędzi dynamometrycznych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Maxpro może pomóc Twojej operacji górniczej. Oprócz wykonywania operacji takich jak nasz niestandardowy projekt oprogramowania E-RAD, możemy naprawić Twoje narzędzia dynamometryczne i skalibrować je w naszym akredytowanym laboratorium ISO 17025.

Niezależnie od tego, gdzie na świecie prowadzisz działalność, mamy narzędzia i doświadczenie, aby upewnić się, że Twoja praca zostanie wykonana i to bezpiecznie.

Autor